::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
simpacurly69 24 ani
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
35 - 70 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Experienta conteaza!!! / acte necesare pentru export de miere  
Autor
Mesaj Pagini: 1
daady
Membru nou

Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 1
Am rugamintea sa imi spuneti ce acte necesare si ce conditii sint impuse pentru a exporta legal miere in Germania.
Am gasit un laborator de analize in bucuresti,aici: ... n_pna.html
Exista oare vreunul si in Ardeal,pe la Cluj?
Multumesc anticipat

Modificat de daady (acum 11 ani)


pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la