::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
ro_xy20 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
24 - 45 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Fa-ti cunoscut produsul tau! / Targ apicol "Sarbatoarea mierii", Blaj 21-22 martie 2013  
Autor
Mesaj Pagini: 1
apidava
Membru nou

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 1
“SĂRBĂTOAREA  MIERII – BLAJ”
21-22 Martie  2013

Scopul manifestării este facilitarea schimbului de informaţii intre apicultori si specialisti  in domeniu şi organizarea  unei  ample expoziţii cu vanzare,  cu participarea   apicultorilor  individuali şi a firmelor de profil din ţară precum şi din Ungaria, Bulgaria, Polonia, Slovenia, Turcia, Grecia, Franta si Finlanda.
Participanţi/ Expozanti :
- producatori / comercianţi de echipamente, scule,  materiale şi unelte pentru apicultură;
- apicultori, procesatori, comercianţi de produse apicole;
- asociaţii, cooperative, grupuri de producători si apicultori individuali;
- producatori de produse  traditionale romanesti si sector alimentatie publica.

targ apicol mierii

14.5KB


pus acum 13 ani
   
noramardare
Membru nou

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 1
Va asteptam si in Bucuresti!

_______________________________________
organizare nunti si botezuri cu orice tema

pus acum 12 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la