::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login
POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Profil swiss_virginia
 | Femeie 25 ani Cluj cauta Barbat 27 - 54 ani |
|
|
moiseeugen
Membru nou
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1
|
|
Am un vecin, care are 40 de stupi si ii tine langa gardul, care desparte gospodaria lui de a mea.Distanta de la gard si drumul de acces la casa este de 6 metri. De doi ani ma tot chinui sa il conving sa mute acei stupi in alta parte, deoarece ne-au intepat pe toti din familie, nu am reusit, ba chiar imi explica teoria albinei precum ca nu poate sa le mute din acel loc ca le schimba traiectoria. Va rog, ajutati-ma cu un sfat sau daca exita o legislatie, ca vreau sa il dau in judecata. Va multumesc. 
|
|
| pus acum 16 ani |
|