::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
bruneta_mara pe Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Ialomita
cauta Barbat
27 - 64 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Experienta conteaza!!! / stupul se fabrica din oenzbe conteaza ???  
Autor
Mesaj Pagini: 1
mihaimoldova
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
am auzit la  unii  ca fabricarea  stupului  din oenzbe nu  afecteaza  albinele  si  as  vrea  sa incerc   in  opinia  mea as incerca  dar  vreu  opinile dumneavoastra
   cu respect  fata  de  apicultori  mihaimoldova  

stupul fabrica din oenzbe conteaza ??? auzit la  unii  din oenzbe nu  si 

22.3KB


pus acum 17 ani
   
mihaimoldova
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
acesta  poza  ma scuzati

stupul fabrica din oenzbe conteaza ??? poza  scuzati

49.2KB


pus acum 17 ani
   
sandeel
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
mihaimoldova ce este aia "oenzbe"?

pus acum 17 ani
   
Kondorakis
Membru nou

Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
Mihai,korekt se skrie  OSB!!!
aceste placi sunt fakute din surcele de lemn dar kare kontin acel glue kare poate omori albinile si in plus dupa 2_3 ploi se vor risipi!!!!!!


pus acum 14 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la