::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login
POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: bruneta_mara pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Ialomita cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
|
mihaimoldova
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
acesta poza ma scuzati 
49.2KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
sandeel
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 2
|
|
mihaimoldova ce este aia "oenzbe"?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
Kondorakis
Membru nou
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 2
|
|
Mihai,korekt se skrie OSB!!! aceste placi sunt fakute din surcele de lemn dar kare kontin acel glue kare poate omori albinile si in plus dupa 2_3 ploi se vor risipi!!!!!!
|
|
| pus acum 14 ani |
|