::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sarmaluta2002 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Bine ai venit! / cand in stup sunt 2 rame cu musca ce e de facut  
Autor
Mesaj Pagini: 1
mihaimoldova
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
am un srtup  care  nu prea  a evoluat  lam prins  toamna  si  lam   bagat  un stup si  pana  in momentul  actual a  ocupar  doar  2  rame  va  rog  din suflet  ajutatima   cu  sfaturi  multumesc 
























































                             

cand stup sunt rame musca facut care  prea  lam si  lam  stup si 

22.3KB


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la