::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login
POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alexandra21 pe Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Calarasi cauta Barbat 24 - 53 ani |
|
|
admarnic
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
Un roi de albine a scapat de sub control in zona cartierului Garii Obor. Marti a terorizat locuitorii de pe Baicului, iar astazi se afla pe trotuar in fata nr 35 de pe str Spatarul Nicolae Milescu. Strada este in sectorul 2 al Bucurestiului in zona Garii Obor.
Intrucat exista pericolul de a calca cineva pe el, am sunat la 112. Raspunsul lor a fost ca nu au ce face intrucat nu au echipament necesar pentru astfel de interventii.
Ce se poate face. Se lasa seara si cineva poate calca pe roi si muri de la intepaturile albinelor.
anexez o poza a albinelo pe trotuar.
70.6KB
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
mihaimoldova
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
iati ocutie fum si strangele dar cu grija
32.3KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
castoruu_castoruu
Membru nou
Din: dragasani
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 3
|
|
da corett iale si bagale intro cutie ca ie pacat de iele
43.3KB
|
|
| pus acum 15 ani |
|