::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login
POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: sayler_moon_19 pe Simpatie.ro
 | Femeie 25 ani Bacau cauta Barbat 26 - 46 ani |
|
|
GRANTMETAL
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
S.C. GRANTMETAL SA unic producător īn Romānia de sārmă din oţel inoxidabil pentru īnsārmare a ramelor pentru stupi vă oferă din stoc sau la comandă : -sārmă trefilată la rece din oţel inoxidabil alimentar , tratată termic Ų 0,4 mm şi Ų 0,5 mm la preţul de 7.95 euro / kg ( fără TVA ) Sārma este bobinată pe mosoare PVC, preţul unei bobine de PVC goală este de 3 lei / buc.( fără TVA ) Greutatea unei bobine este de cca. 1 - 1,5 kg sārmă . Pretul unei bobine cu sārma ajunge la cca 45 lei ( cu TVA inclus ) funcţie de greutatea de sārmă de pe bobina de PVC. Bobinele sunt facturate la prima livrare urmānd ca la celelalte tranşe să le aduceţi la schimb ( fără facturarea acestora ).
Rodica Mutu Tel : 021 220 55 07 Mob : 0729 89 09 16 Fax : 021 220 94 51
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
akmm
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
de ce sa folosim sarma inoxidabila de trei ori mai scumpa ca aia zincata si nu zincata?
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
akmm
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
si inca ceva vreau si eu copozitia inoxului pe care il utilizati, e chiar alimentar?
|
|
| pus acum 17 ani |
|