::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sayler_moon_19 pe Simpatie.ro
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
26 - 46 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Fa-ti cunoscut produsul tau! / Sarma din otel inoxidabil alimentar pentru insarmarea ramelor  
Autor
Mesaj Pagini: 1
GRANTMETAL
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
S.C. GRANTMETAL SA unic producător īn Romānia de sārmă  din oţel inoxidabil pentru īnsārmare a ramelor pentru stupi vă oferă din stoc sau la comandă :
    -sārmă trefilată la rece din oţel inoxidabil alimentar , tratată termic       
     Ų 0,4 mm şi  Ų 0,5 mm la preţul de 7.95 euro / kg ( fără TVA )
    Sārma este bobinată pe mosoare PVC, preţul unei bobine de PVC goală este de 3 lei / buc.( fără TVA )
    Greutatea unei bobine este  de cca. 1 - 1,5 kg sārmă .
    Pretul unei bobine cu sārma ajunge la cca 45 lei ( cu TVA inclus )  funcţie de greutatea de sārmă de pe bobina de PVC.
    Bobinele sunt facturate la prima livrare urmānd ca la celelalte tranşe să le aduceţi la schimb ( fără facturarea acestora ).

Rodica Mutu
Tel : 021 220 55 07
Mob : 0729 89 09 16
Fax : 021 220 94 51


pus acum 18 ani
   
akmm
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
de ce sa folosim sarma inoxidabila de trei ori mai scumpa ca aia zincata si nu zincata?

pus acum 17 ani
   
akmm
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
si inca ceva vreau si eu copozitia inoxului pe care il utilizati, e chiar alimentar?

pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la