::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
Lista Forumurilor Pe Tematici
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login

POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
lovely_pink 24 ani
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
26 - 49 ani
::Un forum pentru apicultori!:: / Experienta conteaza!!! / A folosit cineva stupi din poliuretan rigid ?  
Autor
Mesaj Pagini: 1
trantorash
Membru nou

Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
Am vazut pe net stupi din poliuretan rigid..si respectivul zicea ca sunt mult mai buni decat cei din lemn.. Daca a a folosit sau foloseste cineva..ce parere are despre ei ?

_______________________________________
Nu exista stup prost, ci numai apicultor prost !

pus acum 18 ani
   
marius
Membru nou

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
intra pe apiardeal si ia legatura cu combra iti da el mai multe detali

pus acum 18 ani
   
akmm
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
daca e mai bun sau nu sa te gandesti doar ca nu merge flambat cu flacara, in caz de vreo boala

pus acum 17 ani
   
mihaimoldova
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
cica acesti stupi nu sunt  de calitate pt albine mai buni ai nostri  de lemn

folosit cineva stupi din poliuretan rigid cica acesti stupi sunt  calitate albine mai buni lemn

48KB


pus acum 17 ani
   
mihaimoldova
Membru nou

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
pouliteranul afecteaza albinele din cate stiu

folosit cineva stupi din poliuretan rigid afecteaza albinele din cate stiu

26.8KB


pus acum 17 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la