::Un forum pentru apicultori!::
Acest spatiu a fost creat ca un loc pentru schimb de experienta intre cei care iubesc apicultura.
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
::Un forum pentru apicultori!:: | Inregistrare | Login
POZE ::UN FORUM PENTRU APICULTORI!::
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: lovely_pink 24 ani
 | Femeie 24 ani Bucuresti cauta Barbat 26 - 49 ani |
|
trantorash
Membru nou
 Din: Pitesti
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 6
|
|
Am vazut pe net stupi din poliuretan rigid..si respectivul zicea ca sunt mult mai buni decat cei din lemn.. Daca a a folosit sau foloseste cineva..ce parere are despre ei ?
_______________________________________ Nu exista stup prost, ci numai apicultor prost !
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
marius
Membru nou
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 1
|
|
intra pe apiardeal si ia legatura cu combra iti da el mai multe detali
|
|
| pus acum 18 ani |
|
|
akmm
Membru
Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
|
|
daca e mai bun sau nu sa te gandesti doar ca nu merge flambat cu flacara, in caz de vreo boala
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
mihaimoldova
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
cica acesti stupi nu sunt de calitate pt albine mai buni ai nostri de lemn
48KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|
|
mihaimoldova
Membru nou
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 9
|
|
pouliteranul afecteaza albinele din cate stiu
26.8KB
|
|
| pus acum 17 ani |
|